Przemysław Klocek

Nasi szkoleniowcy

Notka trenerska

Przemysław Klocek – z wykształcenia absolwent studiów MBA WSB/Franklin University oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Zarządzania i Informatyki w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów w zakresie praktycznego zarządzania finansami.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menadżerskich w bankowości w wiodących bankach, które od wielu lat łączy z pracą akademicką. Doświadczenie jako menadżer przez wiele lat zdobywał jako Dyrektor Oddziału DnB NORD Polska S.A., Regionalny Dyrektor w Getin Noble Bank S.A., Dyrektor Regionalny w Alior Bank S.A., a od 2012 r. związany jest również zawodowo z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu jako wykładowca z zakresu decyzji finansowych, analizy finansowej, zarządzania finansami przedsiębiorstw oraz zarządzania wartością przedsiębiorstwa. Specjalizujący się w zajęciach związanych z decyzjami finansowymi i analizą ekonomiczno – wskaźnikową oraz zarządzaniu finansami przedsiębiorstw.

Wieloletni praktyk biznesu, bankowości oraz finansów przedsiębiorstw, od kilkunastu lat doradza i pracuje przy wielu projektach inwestycyjnych na terenie całego kraju.

Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl