DOFINANSOWANIA

Dowiedz się, jak  to działa

SZKOLENIA I DORADZTWO

DOFINANSOWANE DLA FIRM, ICH PRACOWNIKÓW ORAZ OSÓB INDYWIDUALNYCH

Szkolenia kończące się uzyskaniem: wiedzy, umiejętności, kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania w całym kraju!

Potrzebujesz dofinansowania na usługi rozwojowe? Skontaktuj się z nami!
Zgłoś się do nas, a sprawdzimy wszelkie możliwości i maksymalne kwoty dofinansowania dla ciebie lub twojej firmy!
Pomożemy i poprowadzimy Cię w całym procesie, tak aby wszystko było przygotowane pod specyfikę Twojej branży.

Pamiętaj – na każdym etapie jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferujemy pomoc w każdym momencie procesu szkoleniowego tak samo na początku jak i po jego zakończeniu.

Zależy nam na Twojej satysfakcji – żeby spełnić Twoje oczekiwania oraz potrzeby co przełoży się bezpośrednio na efekty, które będziesz mógł bezpośrednio wykorzystać w praktyce.

Działamy według zasady: NOWE KOMPETENCJE = ROZWÓJ
Ważne pytania i odpowiedzi:

To ogólnodostępna, bezpłatna platforma ofert usług rozwojowych, m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu. Korzystanie z takich usług pozwala instytucjom i osobom prywatnym rozwijać swoje kompetencje oraz realizować cele edukacyjne i biznesowe.

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa z 14 województw w Polsce, z wyłączeniem mazowieckiego oraz pomorskiego (są wyjątki projektowe, które uwzględniają udział tych województw). O dofinansowanie mogą się ubiegać także osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Aby otrzymać wsparcie z BUR należy zgłosić się właściwego Operatora, czyli instytucji, która zajmuje się finansowaniem usług szkoleniowych i doradczych, a następnie złożyć wniosek o dofinansowanie konkretnego szkolenia, które znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Firma AGAT jako organizator pomaga w tym procesie.

W zależności od regionu Operator, zakłada w Regulaminie różne terminy weryfikacji jak i przebiegu całego procesu realizacji usługi. Średnio całość procesu od złożenia dokumentów po rozliczenie usługi rozwojowej trwa od 1 miesiąca do 2.
Dofinansowanie jest przeznaczone na podniesienie kompetencji pracowników oraz ich rozwój, w związku z tym pracodawca może wnioskować o środki na każde szkolenie, które wspomoże go w rozwoju oraz podniesie kompetencje pracowników zgodnie z własną branzą i specyfiką działalności.
Dlaczego warto?

Pomagamy i wspieramy naszych klientów w procesie pozyskaniu środków na szkolenia.

Mamy bogatą ofertę szkoleń dla firm oraz osób indywidualnych– zapewniamy kompleksową obsługę w oparciu o bogate doświadczenie i fachową kadrę trenerską.

Innowacyjne rozwiązania szkoleniowe - Wdrażamy nowoczesne technologie szkoleniowe w oparciu o autorskie materiały szkoleniowe (często „szyte na miarę” zgodnie ze specyfiką i branżą).

Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl