Piotr Jankowski

Nasi szkoleniowcy

Notka trenerska

Piotr Jankowski – Absolwent zarządzania i finansów na dwóch uczelniach. Szkolił się m.in. u T.Harva Ekera, Roberta Cialdiniego, Blaira Singera. Certyfikowany trener biznesu.

Licencjonowany trener STRUCTOGRAM® Training System – metodologii bazującej na analizie biostrukturalnej. Konsultant modelu psychometrycznego MTQ48, badającego odporność psychiczną, wykorzystywanego w pracy z wydajnością i efektywnością. Na jego podstawie prowadzi sesje rozwojowe. Wykładowca na wyższych uczelniach, prelegent na seminariach biznesowych.

Specjalizacje to: sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie, kompetencje osobiste i interpersonalne. Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i sprzedaży zebrane z 24 lat pracy w międzynarodowych instytucjach oraz własnej działalności. Znajomość praktyczna zagadnień związanych z franchisingiem, czy network marketingiem. Przez 13 lat zarządzał zespołami sprzedażowymi w branży finansowej, gdzie odpowiadał za rekrutację, coaching, wdrażał i szkolił pracowników z zakresu technik aktywnej sprzedaży, rozwoju kompetencji osobistych.

Założyciel Expertio – organizacji  zrzeszającej przedsiębiorców, która łączy biznes z rozwojem osobistym. Organizuje i prowadzi cykliczne spotkania dla osób rozwijających swoje firmy, pracuje z wykorzystaniem metodologii mastermind.

Autor książek:
„Radość sprzedaży. Gotowa strategia skutecznego handlowca”,
„Alfabet zmian. Jak skutecznie osiągać swoje cele na drodze życia i biznesu”.
Współautor poradnika: „Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność.”

Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl