Michalina Karwan

Nasi szkoleniowcy

Notka trenerska

Michalina Karwan – Entuzjastka HR z szerokim doświadczeniem w zakresie rekrutacji. Warsztat doskonaliła głównie podczas 7 – letniej pracy dla najprężniej rozwijającej się Agencji Rekrutacyjnej w regionie. Jako kompetentny partner, niekiedy sparing partner dla polskiej i międzynarodowej kadry zarządzającej uczestniczyła w najbardziej kluczowych wyborach w zakresie kapitału ludzkiego.

Elastycznie dopasowuje narzędzia i metody dla jak najlepszego wyniku projektu. Jako praktyk biznesu i lider, największą satysfakcję czerpię z edukacji innych ludzi i wsparcia ich wiary we własne możliwości. Stąd jej zaangażowanie w poznanie coachingowych metod budowania kultury organizacyjnej.

Pasjonatka Employer Branding’u i budowania organizacji w oparciu o wartości. Ponadto miała przyjemność być trenerem studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji na Uniwersytecie Szczecińskim oraz dla firmy logistycznej Fiege.

Jest absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Szczecińskim i kierunku HR Business Partner na Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Na co dzień pracuję dla jednej z największych marek IT w Polsce, gdzie pełni rolę HR Business Partnera.

Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl