Kinga Szostak-Podsiedlik

Nasi szkoleniowcy

Notka trenerska

Kinga Szostak-Podsiedlik – jest HR Managerem, specjalizuje się w zakresie Prawa Pracy, dba o etykę i standardy w swojej pracy, a nade wszystko uwielbia pracę z ludźmi. Stale pogłębia wiedzę, by móc dzielić się najlepszymi praktykami w obszarze HR, a także wzbudzać potrzebę i świadomość roli HR w firmie, w których buduję struktury, wprowadza procesy oraz rekomenduję narzędzia.

Horyzonty poszerza poprzez udział w branżowych wydarzeniach, a także edukację: ukończyła HRBP na Akademii Leona Koźminskiego. Intensywnie rozwija się w procesie coachingowych i mentorskim pod okiem Joanny Andryszczak – Lewandowskiej Coach z empatią i trener empatycznej komunikacji – wsparcie, wiedza, doświadczenie.

Prowadzi szkolenia z budowania kultury organizacyjnej opartej na współpracy, komunikacji, zaangażowaniu. Program rozwojowo – szkoleniowy dla Top Managerów w oparciu o tematykę: Efektywna komunikacja w kierowaniu ludźmi; Zarzadzanie przez cele; Skuteczne zlecanie zadań i kontrola; Motywowanie i rozwój pracowników; Radzenie sobie w trudnych sytuacjach – trudne rozmowy z pracownikami; Interweniowanie w sytuacjach popełniania błędów i odstępstw od zasad; Budowanie autorytetu

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku: HR Business Partner – Ukończenie studiów podyplomowych z wyróżnieniem (najlepszy projekt doradczy na roku). Ponadto ukończyła: Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu na kierunkach: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Public Relations.

Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl