Izabela Kolanowska

Nasi szkoleniowcy

Notka trenerska

Izabela Kolanowska – wizażystka, stylistka i kolorystka z ponad 14-letnim stażem w branży. W 2021 roku zdobyła najwyższy możliwy branżowy tytuł mistrza w zawodzie wizażystka stylistka. Od 9 lat własną działalność z sukcesami prowadzi wraz z siostrą stylistką fryzur, Magdaleną Kolanowską. Dzięki temu mogą dbać o wizerunek holistycznie, a tworzone przez nie stylizacje są spójne i dopracowane pod każdym względem.

Jej celem od zawsze jest podkreślanie naturalnego piękna każdej klientki, a nie malowanie nowej twarzy. Zależy jej na budowaniu najlepszej możliwej wersji osoby, która pojawia się przed nią, a nie na tworzeniu obrazu zupełnie innego człowieka.

Swoją wiedzę zdobywała począwszy od podstaw w szkołach makijażu, stylizacji oraz analizy kolorystycznej, poprzez dziesiątki kursów i szkoleń u najlepszych szkoleniowców zarówno z Polski, jak i zagranicy, a teraz sama przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży lub chcą doskonalić swój warsztat pracy. Prowadziła również zajęcia z analizy kolorystycznej na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Jako szkoleniowiec jest niezwykle cierpliwa i zawsze szuka sposobu na najlepszą metodę indywidualnie dobraną do szkolonej osoby. Kładzie nacisk nie tylko na szlifowanie technik i warsztatu pracy, ale również na szukanie własnego stylu, który w branży artystycznej jest niezbędnym wyróżnikiem.

Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl