Beata Drewienkowska

Nasi szkoleniowcy

Notka trenerska

Beata Drewienkowska – Trener mentalny/coach z 20-letnim doświadczeniem, doradca zawodowy posiada szeroką wiedzę z zakresu umiejętności miękkich, treningu mentalnego. Członek Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, Miejskiej Rady Zatrudnienia, Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Lublin. 

Jest akredytowanym trenerem i mówcą BTI, eksperta z tematyki: budowania zmotywowanych zespołów, komunikacji, psychologii biznesu, psychologii sportu oraz treningu umiejętności miękkich. Prowadzi szkolenia m.in. z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, negocjacji, mediacji, sprzedaży, zarzadzania czasem.

Dodatkowo prowadzi warsztaty dla grup zorganizowanych, projekty z zakresu coachingu, rozwoju osobistego, udziela indywidualnych porad. Szczególną uwagę poświęca osobom niepełnosprawnym narażonym na wykluczenie społeczne i zawodowe. Absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka; studiów z zakresu Marketingu w Lubelskiej Szkole Biznesu; studia podyplomowe na kierunku Marketing i Zarządzanie na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz Negocjacje i Mediacje Biznesowe na Uczelni Łazarskiego w Warszawie; MBA na Politechnice Lubelskiej.

Posiada głęboką wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu rozwoju osobistego, treningu mentalnego, zarządzania swoim czasem, pracy z celami, tworzenia ścieżki rozwoju zawodowego, wzmocnienia poczucia własnej wartości, asertywności, komunikacji.

 
Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl