FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Należy wypełnić formularz kontaktowy widniejący na stronie. Formularz wypełnia osoba indywidualna bądź w przypadku firm – przedstawiciel przedsiębiorstwa. Innym sposobem jest kontakt mailowy biuro@agat-szkolenia.pl bądź telefoniczny +48 575-95-85-45

Tak, każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie/certyfikat potwierdzające udział w szkoleniu wraz z opisem celu edukacyjnego bądź biznesowego oraz opisem efektów kształcenia się w zakresie umiejętności, wiedzy i kompetencji społecznych.

Usługi realizowane są na terenie całego kraju, szkolenie może odbyć się zarówno w siedzibie firmy zgłaszającej jak i naszej, ale również w innych salach wykładowych z niezbędnym wyposażeniem spełniające korzystne warunki pod daną specyfikę szkolenia.

W zależności od projektu w usługach mogą uczestniczyć osoby indywidualne (pracujące bądź bezrobotne) oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą jako uczestnik instytucjonalny, który dodatkowo może delegować pracowników zatrudnionych na każdy rodzaj umowy.

Harmonogram szkolenia ustalany jest indywidualnie co do zebranej grupy po wcześniejszym wyznaczeniu a następnie potwierdzeniu u wszystkich uczestników biorących udział w usłudze szkoleniowej.

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów stąd organizujemy szkolenia „szyte na miarę” co oznacza wyszukiwanie przez nas najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie oraz prowadzenia usług na najwyższym poziomie. Na życzenie jesteśmy w stanie przygotować usługę z wybranej przez Państwa tematyki.

Usługę cechuje podział na część teoretyczną oraz praktyczną w zależności od branży. Wiedza przekazywana przez naszych trenerów oparta jest na licznych przykładach praktycznych, prowadzone są warsztaty oraz przekazywane są niezbędne materiały szkoleniowe.

  1. Wstępna Analiza potrzeb w formie konsultacji w celu ustalenia szczegółowego zakresu merytorycznego szkolenia.
  2. Przeprowadzenie szkolenia.
  3. Materiały szkoleniowe.
  4. Zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu oraz nabyte umiejętności, kompetencje.
Tak, organizujemy usługi dedykowane oraz zamknięte. Usługi dedykowane są organizowane dla firm i instytucji, które chciałyby skorzystać z konkretnego profilu szkolenia dostosowanego do potrzeb firmy czy danego działu. Plan szkolenia oraz terminy są ustalane indywidualnie. Usługi zamknięte organizujemy dla większych grup osób i tylko na indywidualne zlecenia firm, organizacji i innych podmiotów.
Realizowane przez nas usługi w głównej mierze odbywają się w formie stacjonarnej, z racji innowacyjności przedsiębiorstwa jesteśmy również otwarci oraz przygotowani na prowadzenie usług w formie zdalnej.
Przeciętna wielkość grupy na szkoleniu otwartym to od 1 do 10 osób, maksymalnie 20 osób. Taka liczba umożliwia zachowanie formy warsztatowej szkolenia, stosowania metod aktywizujących przez szkoleniowca jak i pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami.
Nasz adres:

ul. Kaliska 83/6
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny pracy biura:

8:00 – 16.00 
Poniedziałek – Piątek

Skontaktuj się :

Telefon: +48 575-95-85-45
E-mail: biuro@agat-szkolenia.pl